Klinkier - salon płytek ceramicznych w Częstochowie. Płytki ceramiczne, płytki klinkierowe
NOWOCZESNY SALON PŁYTEK CERAMICZNYCH
CZĘSTOCHOWA, ul. SIKORSKIEGO 15 (al. JANA PAWŁA II 120)

Oferty pracy:

Firma P. H. T. Klinkier sp. z o.o. mieszcząca się w Częstochowie poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko:

Pracownik utrzymania czystości (pełny etat)

Oferujemy:

- pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

- dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Główne zadania na stanowisku:

- dbanie o wizerunek i czystość salonu

- sprzątanie pomieszczeń biurowych

- sprzątanie pomieszczeń sanitarnych i socjalnych

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

- dokładność w powierzonych zadaniach,

- solidność i pracowitość,

- dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) na adres e-mail:

praca@klinkierczestochowa.pl

W dokumentach należy umieścić i podpis klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) w celach związanych z procesem rekrutacyjnym. ”

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.