Klinkier - salon płytek ceramicznych w Częstochowie. Płytki ceramiczne, płytki klinkierowe
NOWOCZESNY SALON PŁYTEK CERAMICZNYCH
CZĘSTOCHOWA, ul. SIKORSKIEGO 15 (al. JANA PAWŁA II 120)

Oferty pracy:

Firma P. H. T. Klinkier sp. z o.o. mieszcząca się w Częstochowie poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko:

Pracownik działu obsługi klienta detalicznego (pełny etat)

Oferujemy:

- pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

- szkolenia, rozwój zawodowy

- dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Główne zadania na stanowisku:

- profesjonalna obsługa klienta oraz fachowe doradztwo

- kompleksowa sprzedaż produktów i usług z naszej oferty handlowej

- budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z naszymi klientami

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenie min. średnie

- łatwość nawiązywania kontaktów

- samodzielność w pracy i odpowiedzialność

- potrzeba podnoszenia kwalifikacji i uzupełniania wiedzy

- dobra znajomość obsługi komputera

- prawo jazdy kat. B

Pracownik biurowy (½ etatu)

Oferujemy:

- prowadzenie dokumentacji

- znajomość biegłej obsługi programu Subiekt GT (warunek konieczny)

Magazynier (pełny etat)

Oferujemy:

- załadunki i rozładunki towarów dostarczanych i wysyłanych z firmy

- obsługa klientów, wydawanie towarów z magazynu

- przygotowywanie towarów do wysyłki

- sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami

- obsługa sprzętu magazynowego

- dbanie i utrzymywanie porządku w magazynie

- uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie w ich obsłudze

- umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) na adres e-mail:

praca@klinkierczestochowa.pl

Prosimy o zamieszczenie w tytule wiadomości informacji na jakie stanowisko Państwo aplikują.

W dokumentach należy umieścić i podpis klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) w celach związanych z procesem rekrutacyjnym. ”

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.