Klinkier - salon płytek ceramicznych w Częstochowie. Płytki ceramiczne, płytki klinkierowe
NOWOCZESNY SALON PŁYTEK CERAMICZNYCH
CZĘSTOCHOWA, ul. SIKORSKIEGO 15 (al. JANA PAWŁA II 120)

Paradyż

Paradyż

Marka Paradyż to ponad 25 lata doświadczenia w tworzeniu pięknych produktów o niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości wykonania.
 

Przejdź do strony oferty »

Cerrad

Cerrad

Firma Cerrad powstała w 1994 r. Od 1997 r. zajmuje się produkcją mrozoodpornych płytek klinkierowych i kamieni elewacyjnych formowanych na sucho i głęboko spiekanych. Cerrad jest spadkobiercą i kontynuatorem najlepszych tradycji z 80-letniej historii Radomskich Zakładów Płytek Ceramicznych i Wyrobów Sanitarnych.
 

Przejdź do strony oferty »

Roben

Roben

Dziś firma Röben posiada kilkanaście zakładów produkcyjnych w Europie i Stanach Zjednoczonych, z czego trzy zlokalizowane są w Polsce. Ponad 150 lat doświadczenia i wysoka jakość produktów sprawia, że Röben znajduje się w ścisłej czołówce producentów ceramiki budowlanej. Oferta obejmuje przeszło 1500 produktów, w tym m.in. dachówki ceramiczne, cegły i płytki klinkierowe, pustaki poryzowane, ceramikę posadzkową, klinkierowe cegły brukowe oraz systemy schodowe i inne elementy gotowe.
 

Przejdź do strony oferty »

Interbau

Interbau

Podstawową działalnością jest produkcja ściennych i podłogowych płytek ceramicznych i pasujących elementów uzupełniających do wykonania w pełni ceramicznych wykończeń w obiektach nowych i remontowanych.
 

Przejdź do strony oferty »

Wienerberger

Wienerberger

Wienerberger jest największym producentem cegieł na świecie. Swoją działalność w Polsce, firma rozpoczęła w roku 1995.
 

Przejdź do strony oferty »

CRH klinkier

CRH klinkier

Koncern CRH plc powstał w 1970 roku w Irlandii. Dziś jest światowym liderem w branży materiałów budowlanych. Podczas swojej niemal czterdziestoletniej historii rozszerzył zasięg terytorialny na 34 kraje - jest obecny między innymi w USA, Kanadzie, Chile, Europie Zachodniej, Polsce, Ukrainie, Rosji i Chinach. W 3.500 zakładów na całym świecie pracuje ponad 92.000 pracowników.
 

Przejdź do strony oferty »

Przysucha

Przysucha

Zakłady Płytek Ceramicznych "Przysucha" S.A. to firma istniejącą od 1972 roku. Obecnie jest spółką z wyłącznie polskim kapitał. Wszystkie produkty firmy spełniają wymagania norm europejskich i znakowane są znakiem CE. 
 

Przejdź do strony oferty »

Feldhaus

Feldhaus

Feldhaus Klinkier ma swoją siedzibę w miasteczku Bad Laer w pobliżu Osnabrück. Od swojego powstania do chwili obecnej firma należy do rodziny Feldhaus. Feldhaus Klinker jest jednym z największych producentów klinkierowych płytek elewacyjnych w Europie. W naszej ofercie znajdują się, obok płytek ceglanych, również bruki i cegły klinkierowe.
 

Przejdź do strony oferty »

Vandersanden

Vandersanden

Tworząc najwyższej jakości cegły ręcznie formowane oraz produkty na nich bazujące, Vandersanden dostarcza naturalnych i szlachetnych materiałów budowlanych, podnoszących jakość i komfort życia ludzi, którzy pragną uczynić swe otoczenie piękniejszym i jednocześnie idealnie dopasowanym do ich własnych potrzeb i preferencji.
 

Przejdź do strony oferty »

argelight

argelight

Głównym celem firmy Argelith jest wytwarzanie nowoczesnej ceramiki przemysłowej wysokiej jakości oraz całkowicie szkliwionych płytek zoptymalizowanych pod kątem określonych zastosowań. Produkt właściwie dobrany o wysokiej trwałości nie wymaga częstej wymiany, co z kolei pozwala na ochronę zasobów naturalnych.
 

Przejdź do strony oferty »

Korzilius

Korzilius

Korzilius sięga korzeniami roku 1846. Doświadczenie pięciu pokoleń rzemieślników, niemiecka precyzja oraz innowacje sprawiają, że szeroka oferta produktowa obejmująca: płytki i systemy tarasowe, płytki schodowe, klinkier, elementy klinkierowe, płytki elewacyjne pozwala zaaranżować każdą przestrzeń wewnątrz i na zewnątrz domów.
 

Przejdź do strony oferty »