SALON PŁYTEK CERAMICZNYCH

Rockstone

Subtelność piaskowca

Kolekcja Rockstone, której główną inspiracją jest wielobarwny i zróżnicowany strukturalnie piaskowiec to propozycja dla wnętrz aranżowanych z wykorzystaniem naturalnych, stonowanych barw. Bogata oferta kolekcji obejmuje płytki ścienne i podłogowe, zarówno matowe, jak i polerowane. Beige i Umbra, inspirowane naturalnym zabarwieniem piaskowca to kolory wpisujące się w klimat domowej sfery relaksu i odpoczynku. Antracite, Grys i Grafit nadadzą charakteru każdemu wnętrzu, sprawdzą się także w aranżacjach większych, inwestycyjnych powierzchni. Wymiary kolekcji to w przypadku płytek podstawowych: 29,8x59,8cm oraz 59,8x59,8cm. Elementy dekoracyjne, czyli mozaiki w kształcie heksagonów (20,4x23,8cm), listwy mix paski (14,3x71cm) oraz cokoły (7,2x59,8cm) to bardziej niestandardowe formy, dzięki którym Rockstone to kolekcja niezwykle nowoczesna.

Zdjęcie kolekcji: aranzacja-bezowej-lazienki-rockstone_0.jpgZdjęcie kolekcji: bezowa-lazienka-zlew-rockstone.jpgZdjęcie kolekcji: detal-sciana-bezowa-rockstone.jpgZdjęcie kolekcji: geometryczna-lazienka-rockstone.jpgZdjęcie kolekcji: jasna-ciepla-lazienka-rockstone_0.jpgZdjęcie kolekcji: lazienka-cieple-kolory-rockstone_0.jpgZdjęcie kolekcji: recepcja-jasna-aranzacja-rockstone.jpgZdjęcie kolekcji: salon-projekt-rockstone_0.jpg

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.